نتایج جستجو برای عبارت :

خودتان آرد سوخاری درست کنید

لاک ناخن را با مواد اولیه بسیار ساده می‌توانید در خانه درست کرده و از اینکه زیبایی دستانتان با ساخته خودتان تکمیل می‌شود لذت ببرید، برای درست کردن لاک ناخن در منزل کافیست کمی خلاقیت و حوصله به خرج دهید و با روشی که در این مطلب خواهیم گفت: برای زیباتر شدن ناخن هایتان خود زحمت بکشید تا با یک لاک ساخته شده توسط خودتان دستانتان را زیباتر کنید و از اینکه رنگ لاک مورد پسند خود را در دسترس دارید لذت ببرید.
ادامه مطلب
موفقیت یعنى آنطور که دلِ خودتان مى خواهد، زندگى کنید، کارى که خودتان دوستش دارید را انجام دهید، آدمى که خودتان دوستش دارید را دوست بدارید، لباسى که خودتان مى پسندید را به تن کنید، در راهى که خودتان انتخاب کردید، قدم بردارید. به تعبیری با تمام تاسف، ما بیشتر می پسندیم که خوشبخت نباشیم، اما دیگران ما را خوشبخت بدانند، تا این که خوشبخت باشیم، اما دیگران ما را بدبخت بدانند....
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
قبل از هر قضاوتی راجع به خود در اختلافاتی که با دیگر ی بوجود می‌آید
تصور کنید
یک ساعت دیگر با خودتان(شخصی صد در صد مانند خودتان )ملاقات دارید
آیا خودتان را میپسندیدید؟
چه نمره ای از صد به خود می دادید؟
بگذارید به گونه‌ای دیگر این سؤال را مطرح کنم
اگر پدری داشتید مانند خودتان
همسری مانند خودتان
فرزندی ،رفیقی،کارمندی،رئیسی،همسایه ای و...مانند خودتان داشتید چه نمره ای به او میدادید؟؟؟
در یک روز، در یک ساعت، همه چیز ممکن است درست شود! نکته اصلی این است که دیگران را مثل خودتان دوست بدارید. این نکته ی اصلی است، همه چیز است. به هیچ چیز دیگری احتیاج نیست. آن وقت بلافاصله خواهید فهمید که چطور می شود همه چیز را درست کرد. این حقیقتی است قدیمی. حقیقتی که بارها و بارها گفته شده، ولی باز هم بین انسان ها ریشه ندوانده!
رویای آدم مضحک | داستایفسکی
مشاهده مطلب در کانال
قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیمو قرار نیست به شیوه‌ای که دیگران برای ما چیده‌اند هماهنگ شویم.خودتان برای خودتان زندگی کنید، همانطور که دوست دارید، همانطور که لذت می‌‌برید.و مطمئن باشید اگر خودتان به فکر خودتان نباشید، کسی در این دنیا خوشبختی و شادی را  به شما تعارف نخواهد کرد.

خودتان، خودتان را تشویق کنید.
"شما به همه نیاز ندارید که برای شما باشند . شما یک چیز مهم دارید . خدای متعال در جهت شما تنفس می کند . "
مسئله این است که شما چیزی را می خواهید که فقط در اختیار خداست 
ارزش و اعتبار شما از انسان دیگری نمی آید، از آفریدگارتان می آید.
اگر به مردم تکیه کنید نا امید خواهید شد.
مردم کاری می کنند سرخورده شوید.
وقتی به آن ها نیاز دارید سرشان شلوغ است و کنارتان نیستند، حتی گاهی از شما رو بر می گردانند.
دست از وابستگی به مردم برد
طرز تهیه نان باگتطرز تهیه نان باگت باساده ترین روش
نان باگت مخصوص ساندویچ می باشد که اصولا در میان برخی از ایرانی ها به نان ساندویچ هم مشهور می باشد اما چه بهتر که اگر قرار است در منزل خودتان ساندویچ درست کنید نان آن را هم خودتان درست نمایید.

اما چجوری ؟ ما بهتون میگیم که طرز تهیه نان باگت به دو روش رو که امیدواریم مورد استفاده مفید شما قرار بگیره.
نان باگتمواد لازم برای نان باگت :
شیر : 1 لیوان
آب : نصف لیوان
کره نرم شده : یک چهارم لیوان
آرد سف
آموزش درست کردن معجون شیر خرما

معجون شیر خرما یک نوشیدنی یا دسر بسیار مقوی و خوشمزه بسیار مناسب برای خانم های باردار و کودکان است. پس از تهیه این معجون در کنار یک موزیک آرام از نوشیدن آن لذت ببرید! نوووووش جان

اگر احساس ضعف می کنید، خودتان را تحویل بگیرید و یک معجون مقوی برای خودتان درست کنید. در این هوای گرم بنشینید و با لذت آن را نوش جان کنید.

مدت زمان آماده سازی: 20 دقیقه    مدت زمان بسته شدن در یخچال: 4 ساعت    میزان سرو: 6 نفر
ادام
️خودتان باشید
نه بگردید دنبال جدیدترین کفش بازارنـه برای پیدا کردن مدل مویی که مـُد باشد از خوابتان بزنید.
نـه خروارهای پول بی زبان برای اندکی بیشتر در چشم آمدن خرج کنید!جای این کــارها؛یک سفر خوب بروید.تنها یا با دوستانتان سفر بروید.نه اینکه بشود مایه ی فخرفروشی به فلانی که تا ۱۰ کیلومـتر آن طرفتر خانه اش رفته است.
کارهایی را انجام دهید که همیشه دوست داشتید انجام بدهید ولی نشده بود.وقتش را نداشتید پولش را حتی حس و حالش را...یک زبان جدید یا
کرم‌پودر گیاهی
کرم‌پودر از آن دسته مواد آرایش است که مصرف مدام آن علاوه بر آنکه به پوست به شدت آسیب می‌زند، اعتیادزا هم هست.
اگر برای مدتی از کرم پودر استفاده کنید دیگر نمی‌توانید بدون آن از منزل خارج شوید اعتماد به نفس خودتان را از دست می‌دهید و حس می‌کنید پوستتان وحشتناک است. برای اینکه به آن عادت نکنید و یا اجازه دهید پوستتان کمی خودش را ترمیم کند خودتان کرم پودر بسازید در این صورت هم پوستتان زیباتر و بهتر می‌شود و هم آرایش روزمره‌ات
فرقی نمی کند زیر دِین کسی باشی یا نه. هر کجا که بودید و در هر زمان اختیار زندگی خود را خودتان داشته باشید. نه این که کله شق و یک دنده باشید! نه! از دیگران مشورت بگیرید، به بزرگ ترهایتان احترام بگذارید، با اطرافیان تان پرخاش نکنید ولی اختیار زندگی خود را خودتان داشته باشید. یعنی بعد از هر مشورت و احترام و حفظ آرامش خود، تصمیم آخر را خودتان بگیرید. اعلام کنید که خودتان تصمیم گرفته اید که طبق علاقه فلان کس اقدام کنید چون منطقی به نظر آمد. آری! در ا
فرقی نمی کند زیر دِین کسی باشی یا نه. هر کجا که بودید و در هر زمان اختیار زندگی خود را خودتان داشته باشید. نه این که کله شق و یک دنده باشید! نه! از دیگران مشورت بگیرید، به بزرگ ترهایتان احترام بگذارید، با اطرافیان تان پرخاش نکنید ولی اختیار زندگی خود را خودتان داشته باشید. یعنی بعد از هر مشورت و احترام و حفظ آرامش خود، تصمیم آخر را خودتان بگیرید. اعلام کنید که خودتان تصمیم گرفته اید که طبق علاقه فلان کس اقدام کنید چون منطقی به نظر آمد. آری! در ا
یاد بگیرید که چطور خودتان در خانه کمپوست درست کنید و یاد بگیرید که چرا استفاده از کمپوست (باغ سیاه) به نفع ماست.
یکی از تفکرات اشتباهی که در مورد کمپوست وجود دارد این است که درست کردن آن خیلی پیچیده است بوی بدی دارد و ریخت و پاش زیادی دارد.همه اینها در صورتی که روش کار شما غلط باشد حقیقت دارد.
ادامه مطلب
آموزش درست کردن انواع سمبوسه با نان لواش و خمیر

در اینبخش طرز تهیه انواع سمبوسه با نان لواش و خمیر یوفکا رابه شـما آموزش میدهیم سمبوسه یکی از خوردنی های خوش طعم و پرطرفدار در کشور اسـت و با خواندن این مطلب می توانید خودتان ودر خانه خودتان این خوراکی خوشمزه را درست کنید. سمبوسه بنظر میرسد مدت‌ها پیش از ایران بـه هندوستان مهاجرت و طبخ آن در اوایل قرن حاضر در سواحل خلیج فارس رواج پیدا کرده اسـت.
ادامه مطلب
روش های جذب پسرها برای ازدواج چیست ؟

1-خودتان را بهتر از آنچه می باشید نشان ندهید :هرگز سعی نکنید خودتان را از آنچه هستید بهتر نشان دهید . اگر به ازدواج با پسری فکر می کنید و همین باعث می شود ناخودآگاه بعضی رفتارهای ساختگی از خود نشان بدهید ، در این مواقع خودتان مچ خودتان را بگیرید و حساب کنید تا کی می توانید به این رفتارهای ساختگی ادامه بدهید . گذشته از این اگر قصد ازدواج با پسری را دارید می بایست او را 20 تا 30 درصد بدتر از چیزی که شناختید تصور

1-خودتان را بهتر از آنچه می باشید نشان ندهید :هرگز سعی نکنید خودتان را از آنچه هستید بهتر نشان دهید . اگر به ازدواج با پسری فکر می کنید و همین باعث می شود ناخودآگاه بعضی رفتارهای ساختگی از خود نشان بدهید ، در این مواقع خودتان مچ خودتان را بگیرید و حساب کنید تا کی می توانید به این رفتارهای ساختگی ادامه بدهید . گذشته از این اگر قصد ازدواج با پسری را دارید می بایست او را 20 تا 30 درصد بدتر از چیزی که شناختید تصور

وقتی از اینکه خودتان باشید راضی باشید، بدون اینکه مقایسه کنید یا برای تحت ‌تاثیر قرار دادن دیگران رقابت کنید، هر فرد باارزشی به شما احترام خواهد گذاشت.و مهمتر اینکه خودتان هم به خودتان احترام خواهید گذاشت.هیچکس حق قضاوت کردن شما را ندارد. ممکن است مردم داستان‌های شما را شنیده باشند و تصور کنند شما را می‌شناسند اما هیچوقت نمی‌توانند آنچه بر شما گذشته را احساس کنند

ادامه مطلب
دنیا دقیقا شما را همانطوریمیبیند که خودتان می‌ بینید... اگر خودتان را کوچک ببینیدشک نکنید او هم شما را کوچکخواهد دید...اما اگر خودتان را قوی و محکم ببینیدجهان هم شما را قوی و محکم میبیند
پس به خودت بگو : من سرشار از قدرت و انرژی مثبتم من قهرمان زندگی خودم هستم من مهربان و صبورم ...الهی شکر 
خودتون رو قدرتمند ببینین و همیشه شکرگزار خداباشین تا جهان هم شما رو قدرتمند ببینه و روز به روز نعمت های بیشتری وارد زندگیتون بشه
اینقدر به خودتان مطمئن نباشید ...یک روز دقیقا وقتی با عجله به سمت مترو میروید یا سرتان را به شیشه ی اتوبوس تکیه داده ایدیا حتی وسط کلاس هایِ درسی درست موقعی که استاد قانون چندم نیوتون را بیان میکند یکی میاید و دلتان را میبرد بدون اینکه اصلا خودتان فهمیده باشید ...نه اینکه بیاید بگوید "ببین فلانی من عاشقت شده ام و میدانم تو هم دوستم داری" اتفاقا از بدِ حادثه اصلا روحش هم خبر ندارد که شما تمامِ شبانه روز را با یاد لبخندش میگذرانید ...افتضاح تر از ا
اینقدر به خودتان مطمئن نباشید ...یک روز دقیقا وقتی با عجله به سمت مترو میروید یا سرتان را به شیشه ی اتوبوس تکیه داده ایدیا حتی وسط کلاس هایِ درسی درست موقعی که استاد قانون چندم نیوتون را بیان میکند یکی میاید و دلتان را میبرد بدون اینکه اصلا خودتان فهمیده باشید ...نه اینکه بیاید بگوید "ببین فلانی من عاشقت شده ام و میدانم تو هم دوستم داری" اتفاقا از بدِ حادثه اصلا روحش هم خبر ندارد که شما تمامِ شبانه روز را با یاد لبخندش میگذرانید ...افتضاح تر از ا
احساس رضایتمندی و میزان ارزشی که شما برای خودتان قائل هستید، نمیتواند بر اساس دستاوردهایی که بدست آورده اید، یا اینکه چقدر خوب کار میکنید، یا اینکه سایرین چگونه با شما رفتار میکنند و یا اینکه چقدر محبوب و موفق هستید، سنجیده شود.
همه این موارد (موفقیت، پول، ظاهر، شغل، و غیره) می تواند محو شود.
بنابراین به دیگران، سیستم ها و یا شرایط دیگر، هرگز اجازه ندهید که بر برآورد شما از میزان ارزشمندی­تان تاثیر بگذارند.
برای کسب موفقیت و رسیدن به نتایج
برنامه‌ریزی برای کنکور 98
هرچه که به روزهای منتهی به کنکور 98 نزدیک‌تر می‌شویم، تب و تاب کنکور
بالاتر می‌رود و پشت سر آن نگرانی‌ها و فشارهای روانی روی داوطلبان کنکور
هم بیشتر و بیشتر می‌شود. اما بهترین کار ممکن در این روزهای سخت و پر فشار
این است که نگاه کنید و ببینید تا امروز چقدر درس خوانده‌اید و بعد از آن
برای ادامه راه یک برنامه‌ریزی درست و کامل داشته باشید. در این مقاله
می‌خواهیم به شما کمک کنیم، ساده‌تر و درست‌تر از همیشه برای خ
کیف دستی پارچه ایکیف پارچه ای مخصوص خرید، بسیار پرکاربرد است، برای حمل و نقل بسیار سبک است و همچنین کیف جاداری است .دوختن کیف پارچه ای خرید خیلی ساده و ارزان است.از پارچه های باقی مانده از خیاطی ها میتوانید براحتی برای خودتان کیف دستی پارچه ای دست دوز درست کنید. 
به راحتی یک کیف دستی راه راه درست کنید!​​​​​​

ادامه مطلب

در این پست قصد داریم نان همبرگر را با استفاده از آرد نخودچی آموزش دهیم  خوردن و تهیه کردن همبرگر واقعاً برای آدم لذت‌بخش است وقتی خودتان در منزل نان همبرگر درست می‌کنید خیلی کیف می‌کنید  اکنون بدون معطلی برویم برای تهیه یک همبرگر خوشمزه

مواد لازم برای تهیه نان همبرگر
این اندازه‌های داده شده برای برای یک تا دو نفر در پانزده دقیقه آماده سازی و در ده دقیقه هم پخته می‌شود
آرد نخودچی ۲ قاشق غذا خوری
بکینگ پودر نصف قاشق چای
گل بنفشی که مثل شیر گاو، کلسیم دارد و برای زبان و دهان هم مفید است؛ هنوز حدس نزده‌اید که کدام گیاه را می‌گوییم؟ با مجله دلتا همراه باشید.
یک گیاه گرم و پر خاصیت؛ در مواقعی که عصبانی می‌شوید، گل گاو زبان، آب روی آتش است؛ خودتان را در خانه و روی یک مبل راحتی تصور کنید؛ مثلا یک عصر پاییزی دلپذیر که از خرید یا محل کارتان به خانه آمده‌اید و به هر دلیلی آرامش شما به هم خورده است؛ لطفا لبخند بزنید و یک فنجان دمنوش خوش رنگ و لعاب گل گاو زبان برای خودت

سوال سوال سوال

بسیاری از مدیران مدام در حال کار هستند بدون اینکه بدانند دارند چکار می کنند، بدون اینکه بدانند آیا این کاری که انجام می دهند درست است یا نه، بدون اینکه بدانند آیا در مسیر درست هستند یا خیر...تلاش برای پاسخ به سه سوال زیر با عث می شود که شما همیشه خودتان را پایش کنید و جواب انها شما را به سمت و سوی درست هدایت می کند.
1.سعی دارم چه کاری را انجام دهم؟(پاسخ به این سوال به کار شما معنی و مفهوم می دهد)
2.آیا این روشی که کاررا انجام مید
در این پست قصد داریم نان همبرگر را با استفاده از آرد نخودچی آموزش دهیم  خوردن و تهیه کردن همبرگر واقعاً برای آدم لذت‌بخش است وقتی خودتان در منزل نان همبرگر درست می‌کنید خیلی کیف می‌کنید  اکنون بدون معطلی برویم برای تهیه یک همبرگر خوشمزه

مواد لازم برای تهیه نان همبرگر
این اندازه‌های داده شده برای برای یک تا دو نفر در پانزده دقیقه آماده سازی و در ده دقیقه هم پخته می‌شود
آرد نخودچی ۲ قاشق غذا خوری
بکینگ پودر نصف قاشق چای
من در شب تنهایی آنقدر قدم خواهم زد که تو را بیابم
آنقدر بوی نان تازه را فرو میکشم تا قربانت بشوم
من برای تک تک غم هایت خودم را به آب و آتش میزنم
ای تو؛
ای من...
ای همنشین تنهایی هایم
آه! دریا دریا حسرت، دریا دریا عشق، اما نه برای من، برای تو...

+برایم بگویید! بگویید چه حسی از خود خود خودتان دارید؟ خودتان را بگذارید آنطرف تر، کمی نگاهش کنید...
قابل توجه هنرجویان عزیز
لطفا پیام رسان واتساپ را در گوشی خود نصب نموده و چنانچه گروه کلاسی خودتان در پیام رسان فعال نبود حتما در اسرع وقت نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و نام کلاس خود را به شماره 09131339176  بنام آقای حسینی (معاون فنی) پیامک نمایید تا به گروه کلاسی خودتان اضافه شوید
عزت نفس چگونگی احساس شما در مورد خودتان است. بسیاری از چیزها می‌تواند عزت نفس شما را پایین تر بیاورند، چیزهایی مثل یک شکست عاطفی، اضافه وزن، از دست دادن شغل و… گرچه هیچ کدام از این چیزها ارزش ما را پایین نمی‌آورند اما ممکن است این گونه احساس کنیم. اگر اعتماد به نفس شما پایین است، مهم است که یاد بگیرند چگونه آن را بهبود ببخشید. بهترین راه برای بهبود عزت نفس شما این است که با خود طوری رفتار کنید که با یک دوست ارزشمند رفتار می‌کنید. توجه کنید چ
اگر یکی از آن انسانهای شجاع هستید با کار کردن بر روی نقاط ضعف خود درونتان را تغییر دهید.
1_ یک فهرست از اسامی کسانی که بسیار دوستشان دارید تهیه کنید و نام خودتان را بالای آن قرار دهید.
2_ علاقه مندانه از دیگران تقاضای کمک کنید.
3_ با خوردن یک عدد شیرینی مورد علاقه تان به خود انرژی بدهید.به گردش بروید و برای خودتان یک عدد موز بخرید.

ادامه مطلب
نه ما را ساکت نکنید، نفس خودتان را ساکت کنید به سمت دنیا پرستی و مصلحت های زوار دررفته تان شلیک کنید، انقلاب را به نام خودتان زدید در حالی که هیچ رنگی از آن نداشتید، هویتهای ما را غصب کردید در حالی که کسی این حق را به شما واگذار نکرده بود،بر جایگاه خداوند تکیه زدید در حالی که انسان بودید و شباهتی به او نداشتید. هر آنچه که می توانستیم با آن شرافتمان را شرح دهیم به نام خودتان زدید:دین، اخلاق و ملیت... ما را بی همه آن ها نشان دادید در حالی که زبان ما

فکر کنید می خواهید عکسی از خودتان را که پیش از سال 2010 میلادی جایی در اینترنت، به جز فیس بوک یا ایمیل تان قرار داده اید، پیدا کنید؛ یا متن هایی که روی مسیج بوردها یا صفحه دوست تان گذاشته اید. آیا به این محتواها دسترسی دارید؟
به نظر می رسد عمده مطالب و تصاویری که از دهه قبل میلادی از خودتان روی اینترنت گذاشته اید، دیگر در دسترس نیست.
ادامه مطلب
اگر در رابطه ای هستید که به اندازه ی کافی دوست داشته نمی شوید لطفا ادامه ندهید .
خودتان را توجیه نکنید که بالاخره روزی دوستم خواهد داشت .
با اینکار هر چه جلوتر می روید زخمی ترمی شوید .
گویی بر روی تردمیل در حال دویدن هستید .
هرچه می دوید ، به خواسته هاتون نمی رسید ،  و 
نیازهاتون  برطرف نمی شود و بیشتر عصبانی و خشمگین می شوید و برچسب عدم تعادل هم می گیرید .
به خودتان نگویید که اگر دوستم نداشت با من نمی ماند .
شما با توجه کردن به او حس ارزشمندی و دوس
استفاده از دهانشویه برای مبارزه با بوی بد دهان،مقابله با پوسیدگی دندان،جلوگیری از خونریزی لثه و همینطور از بین بردن باکتری های دهان و دندان استفاده می شود.شما می توانید به جای صرف هزینه های زیاد برای تهیه دهانشویه های شیمیایی، خودتان در منزل دهانشویه خانگی تهیه کنید.مزیت این دهانشویه ها هم طبیعی بودن آن ها و هم مقرون به صرفه بودن آنها می باشد. همراه ما باشید تا تهیه انواع دهانشویه خانگی به وسیله موادطبیعی را یاد بگیرید.

ادامه مطلب
منفی بافی و قدرت ذهن ناخودآگاه 
هرگز درباره خودتان منفی صحبت نکنید و خودتان را تحقیر نکنید. دیگران را هم تحقیر نکنید. ذهن ناخودآگاه بین شما و دیگران تمایز قائل نمی شود، بلکه کلمات را می شنود. وقتی می خواهید از کسی انتقاد کنید، بپرسید در این حالت درباره خودتان چه احساسی می کنید. راز بزرگ تحلیل آنجاست که شما تنها آنچه را در خودتان می بینید در دیگران می بینید. به جای انتقاد از دیگران، از آنها تعریف کنید و در عرض یک مدت کوتاه تغییرات بزرگی را در
ورد به دنیای معاملات و خرید و یا فروش با یک چیز شروع می شود و آن هم باور ما است. کسی که وارد دنیای معاملات می شود این باور را دارد که در اینجا به هدف هایش می رسد. و همچنین وقتی سهم و یا جفت ارزی را می خرد باور دارد که آن بالا می رود و یا زمانی که می فروشد باور دارو که آن سهم و یا جفت ارز پایین خواهد آمد.
باور داشتن به معنی دیدن است، در واقع معامله گر  قیمت سهم مورد معامله را در آینده بالا  می بیند و اقدام به خرید می کند و در برابر او معامله گری هم هست
من اینجا یک سفارشی هم بکنم؛ گاهی در راه‌پیمایی بیست‌ودوّم بهمن دیده
میشود که مثلاً ‌جنابعالی از فلان آقا خوشتان نمی‌آید، او هم آمده در
راه‌پیمایی مثل شما، بنا میکنید علیه او تظاهرات کردن و شعار دادن؛ این
درست نیست؛ یک اختلاف نظری است، بالاخره شما او را قبول ندارید به هر
دلیلی، فلان مسئول را، فلان رئیس را، فلان آقا را شما قبول ندارید،
خیلی‌خب، اشکال ندارد؛ امّا جای تسویه‌حساب، راه‌پیمایی بیست‌ودوّم بهمن
نیست؛ این را من توصیه میکن
سلام خدای مهربان ما!من باز کارم به شما افتاده که دارم صدایتان میکنم ، می‌دانم چقدر بد هستم! میدانم همین یک ماه پیشتر چطور هر صبح و هر شب اشک ریختم و ازتان خواهش کردم من را از آن بحران دربیاورید و شما که خواسته و اشک هایم را دیدید مثل همیشه آن را به من بخشیدید! ولی من دیگر یادم رفت.راستش برایم سخت است که رک به‌تان می‌گویم کاش راه فراری بود تا بگویم یادم نرفتید اما خودتان که می‌دانید من آن دختر کوچک بی معرفت شما هستم.چند روز گذشته حتی رویم نشد ب
با انواع پاناکوتا آشنا شوید
پاناکوتا انواع مختلفی دارد. احتمالاً تنوع پاناکوتاها به طرز تهیه آن برمی‌گردد؛ همان‌طور که گفتیم، طرز تهیه دسر پاناکوتا مانند اغلب دسرها بسیار ساده است و همین ویژگی این امکان را به شما می‌دهد که شما بتوانید پاناکوتای دلخواه خودتان را با طعم‌های مختلف درست کنید. مواد اولیه مورد نیاز پایه برای انواع مختلف پاناکوتا هم تقریباً یکسان است؛ شما فقط برای به‌دست‌آوردن طعم دلخواه‌تان طعم‌دهنده‌ی اضافی را به آن ا
دربارۀ اهمیت فارسی گفتن و آفریدن معنا در زبان فارسی
خلاصه - زبان، نشانه‌های آشنای یک ملت از مفاهیمی است که از معانی حاضر در وجودشان برخاسته. دشوار هنگامی است که اهل یک زبان با معنایی در زبان دیگر مواجه شوند و بخواهند آن را در زبان خود بازگویند. اگر همان معنا را با واژگان آشنای اهل زبان خود بازنساختیم، ناچار در به تطابق مفهومی بسنده می‌کنیم یا بدتر، نعل‌به‌نعل صرفاً برمی‌گردانیم. زبان اینگونه ضعیف می‌شود؛ عامه، مثل ناادیبانشان، با معانی
زمانی که روزها و شب ها را پشت سرهم بگذارید بدون اینکه هیچ انگیزه ای داشته باشید پس از مدتی کوتاه دیگر اتفاقات خوشحال کننده هم برایتان بی معنی می شود. اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که از زندگی تکراری خسته شده اید مطلب زیر می تواند برای شما مفید واقع شود.
خود و زندگیتان را تغییر دهید
اول از همه عادت های بد خود را ترک کنید و گذشته خود را رها کرده و فقط به حال و آینده خوب توجه کنید.
برای خودتان اوقات فراغتی درنظر بگیرید.
نگذارید زندگی تان سرشا

میلک شیک یک مدل بستی خوش طعم، خامه‌ای و غلیظ است که به عنوان دسر خنک سرو میشود.
مواد لازم
3 اسکوپ بستنی وانیلی (یا هر طعم دیگری از بستنی که خودتان دوست دارید)
60 میلی‌لیتر شیر
سس شکلات، توت فرنگی یا کارامل به مقدار دلخواه (اختیاری)
عصاره وانیل
میوه یخ زده (اختیاری)
3 عدد کوکی خرد شده (اختیاری)
دستور العمل‌
در ابتدا اجازه بدهید که بستنی کمی در دمای اتاق نرم بشود. دمای ایده‌آل بستنی برای درست کردن میلک شیک، چیزی در حدود 20 درجه فارنهایت (یعنی م

فقط با خودتان رقابت کنید ! هر زمان متوجه شدید که خودتان را با یکی از همکارانتان ، همسایه ، دوست تان یا یک فرد مشهور مقایسه می‌کنید ، دست نگه دارید . باید درک کنید که شما متفاوت هستید و تواناییهایی متفاوت دارید ، توانایی هایی که این افراد ندارند . 
وقت بگذارید و لحظه‌ای به همه تواناییهای فوق العاده‌ای که دارید فکر کنید و برای آنها شکرگزار باشید .این اصل اساسی زندگی‌ست .تنها بعداز پی بردن به تواناییهای نهفتهٔ خودتان ، می توانید از تجربه د
 در این مطلب 5 لوازم آرایش ضروری را به شما معرفی میکنیم که هر خانمی باید در کیف لوازم آرایشی اش داشته اشد.
لوازم آرایش ضروری خانم ها
خرید لوازم آرایشی یکی از آن کارهایی است که اگر درست و با دقت انجام نشود نه تنها وسیله با ارزشی به کیف لوازم آرایشی شما اضافه نمی کند بلکه ممکن است کیف پولتان را خالی کند.
در میان لوازم آرایشی 5 قلم هستند که ضرورتا باید در کیف آرایشی خودتان داشته باشید. پس خیلی خودتان را در انتخاب انواع و اقسام لوازم آرایشی خسته نک
اگر از شغل تان ناراضی و دلسرد هستید و می خواهید شغل جدیدی پیدا کنید، ابتدا باید ذهنیت درستی در مورد موفقیت خودتان داشته باشید و برای توسعه ذهنیت درست برای شروع مصاحبه توام با اعتماد به نفس و اشتیاق سه روش را بیان کردیم. در مقاله پیش رو سه روش ذکر شده است:             ۱. حلقه های بازخورد منفی را با واگویه مثبت جایگزین کنید. همه ما افکار منفی در ذهن مان داریم؛ افکاری که در آن خودمان را تقبیح می کنیم. ما بدترین دشمنان خود هستیم. خود دوست داشتنی ما ر
حسن روحانی، رئیس جمهور ایران امروز در مراسم سالروز ملی فناوری هسته ای در تهران در واکنش به درج نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی خارجی آمریکا اظهار داشت: «شما که از گروه‌های تروریستی علیه ملت‌های منطقه استفاده می‌کنید، امروز مدعی مبارزه با تروریست هستید؟ شما خودتان در رأس تروریسم در عالم هستید و در حمایت از تروریست ها همه کار کردید».
ادامه مطلب
اگر قصد کسب درآمد دارید و در پی راه های در آوردن پول برای خودتان با
ساده ترین کار و در منزل خودتان هستید، میتوانید با بررسی کارخانه های کوچک
فعالیت های قابل توجهی را در خانه برای خود آغاز کنید. یکی از راه ها کسب
درآمد در خانه برای خانمها بسته بندی حبوبات است که مابین بسیاری از خانوم
ها در شهرها مخصوصا شهر اهواز مورد توجه قرار گرفته است.
ادامه مطلب

یکی از تجربه های جالب دوران قرنطینه، کتابخوانی دونفره در خانه ی ما بود. یک کتاب را برمی داشتیم و هر کدام بخشی از آن را برای دیگری می خواند. و البته بیشتر وقت ها جان می خواند، چون صدایش قشنگ تر است. یک کار ِجالبتری هم انجام دادیم؛ از خودمان فیلم گرفتیم. صدایمان را ضبط کردیم و بعدش نشستیم به تماشای خودمان. خودمان را گوش کردیم!! حس ِخیلی عجیبی داشت. لااقل برای من که اینطور بود! انگاری تازه خودم را می دیدم. از چشم دیگری به خانه مان، رفت و آمدمان،
در چهار مرحله به راحتی می توانید به قالب بلاگ بیان خودتان اسلایدر اضافه کنید.بدون نیاز به هیچگونه کدنویسی فقط کافیه های کدهای مربوطه را با توجه به مطلب در جای مناسب قرار دهید، جاوا اسکریپت را فعال کنید و مطالب خودتان را با نشانه اسلایدر منتشر کنید و از اسلایدر بلاگ تان لذت ببرید.
ادامه مطلب در بلاگ تمز
وقتی گفته می‌شود «خودتان باشید» به این معنی‌ است که مطابق ویژگی‌های شخصیتی و باورهای خودتان رفتار کنید. اگر شناخت درست و علاقه‌ی کافی نسبت به خودتان داشته باشید، اوریجینال بودن اصلا کار سختی نیست. همان‌طور که اگر خودتان را دوست نداشته باشید نمی‌توانید فرد دیگری را دوست داشته باشید، اگر با خودتان صادق و روراست نباشید هم نمی‌توانید با دیگران روراست باشید.
با جرئت و شهامت خودتان را همان‌طور که هستید بپذیرید و اجازه ندهید شخصیتتان مطابق
گروه لاغری یک گروه برای کاهش وزن است و هنگامی که شما در گروه عضو میشوید یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از روش هایی که به شما یاد خواهیم داد وزن خود را کم کنید.
در گروه لاغری افرادی هستند که تجاربیات خودشان را در خصوص لاغری با شما به اشتراک خواهند گزاشت و شما از این تجربیات برای کاهش وزن خودتان استفاده خواهید کرد و این تجربیات روی هم میتواند به شما در کم کردن وزن کمک کند.
شما متوانید این تجربیات را استفاده و وزن خود را کم کنید و امیداوریم ک
کشتن یک نفر در خواب یا کشته شدن و به قتل رسیدن خودتان در عالم رویا، بدین معنی است که ضمیر ناخودآگاه شما تلاش دارد جنبه ناخوشایند و غیر ضروری از شما را نابود سازد.
قتل در خواب ممکن است نشان دهنده خشم سرکوب شده یا ناراحتی از یک نفر یا یک چیز (همچون خودتان) باشد. ممکن است بخواهید رابطه خود را با کسی که به قتل رسیده است به اتمام برسانید.
به این فکر کنید که در خواب قصد کشتن چه کسی را داشتید. از خود بپرسید در زندگی واقعی و عالم بیداری نسبت به او خشم یا ن
سجاد- دربارۀ اهمیت فارسی گفتن و آفریدن معنا در زبان فارسی
*خلاصه* - زبان، نشانه‌های آشنای یک ملت از مفاهیمی است که از معانی حاضر در وجودشان برخاسته. دشوار هنگامی است که اهل یک زبان با معنایی در زبان دیگر مواجه شوند و بخواهند آن را در زبان خود بازگویند. اگر همان معنا را با واژگان آشنای اهل زبان خود بازنساختیم، ناچار در به تطابق مفهومی بسنده می‌کنیم یا بدتر، نعل‌به‌نعل صرفاً برمی‌گردانیم. زبان اینگونه ضعیف می‌شود؛ عامه، مثل ناادیبانشان، ب
*خلاصه* - زبان، نشانه‌های آشنای یک ملت از مفاهیمی است که از معانی حاضر در وجودشان برخاسته. دشوار هنگامی است که اهل یک زبان با معنایی در زبان دیگر مواجه شوند و بخواهند آن را در زبان خود بازگویند. اگر همان معنا را با واژگان آشنای اهل زبان خود بازنساختیم، ناچار در به تطابق مفهومی بسنده می‌کنیم یا بدتر، نعل‌به‌نعل صرفاً برمی‌گردانیم. زبان اینگونه ضعیف می‌شود؛ عامه، مثل ناادیبانشان، ب
اگر قصد دارید بیشترین نتیجه را از کمپین‌های خودتان بگیرید از تست A/B برای اصلاح استراتژی خودتان استفاده کنید. همزمان چندین تبلیغ مختلف را تست کنید تا این کمپین به صورت خودکار  بهترین نسخه را برای شما انتخاب کند.
تقریبا برای تمام اجزای تبلیغ می‌توانید از تست A/B استفاده کنید؛ از جمله عکس، متن، چیدمان عناصر، مخاطبین، صفحه لندینگ و غیره. هر یک از این تست‌ها اطلاعات مفیدی درباره عناصری که بهترین عملکرد را دارند، برای شما فراهم خواهند کرد و حجم
مشکلات دوران عقد و نامزدی

1- قضاوت منفی :قضاوت های منفی و از پیش تعیین شده نسبت به همسر و خانواده همسر و معتقد بودن به مسائلی مانند “گربه را باید دم حجله کشت” از مسائلی هست که در دوران نامزدی یا عقد پیش می آید و راه حل آن این است که پیش داوری در مورد همسر و خانواده اش را از ذهن خود دور کنید و با رفتارتان به خانواده طرف مقابل نشان بدهید شما نیز جزئی از خانواده آن ها شده اید نه اینکه فرزندشان را پس گرفته اید .

2- دخالت خانواده ها :احتمال دارد خان
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
اینکه میگم زندگی من با کتاب گره خورده یک شعار نیستیه حسی نیست که بخوام به مخاطب القا کنم زندگی من با کتاب گره خورده چون هر وقت هر کتابی رو خوندم باعث تغییری در نگرش من در ذهن من بوده و همچنان خواهد بود من هرزمان ورقی از کتاب را مطالعه کردم باعث دگرگونی در آفرینش خدا مقدار باعث دگرگونی ذهن افراد بشه اما حقیقت مطلب و به روانی اگر بخوام بیان کنم منظورم اینه که باعث شده کتاب تا من فردی دیگر خلقی دیگر در این زمین باشم من آمده ام تا ذهن خودم را با کتا

طراحی از چهره موضوعی که مورد علاقه همه طراحان بوده و هست، مبحث طراحی از چهره است. بسیاری از افراد حتی پیش از آغاز به طراحی، تلاشهای فراوانی در این زمینه داشته و فعالیتها و تمرینات مربوط به طراحی را منحصر به موفقیت در ترسیم چهره می دانند.

برای طراحی از چهره لازم است که مدل مناسبی داشته باشید. شما می توانید از اشخاص اطراف خودتان درخواست کنید تا به عنوان سوژه با شما همکاری کنند، در غیر این صورت به کمک آینه ای به اندازه متوسط (که از چهره خودتان
اگر یک باغبان هستید و در«اُتاوا»( پایتخت کشور کانادا و یکی از سردترین پایتخت‌های دنیا) درختان پرتقالی کاشته‌اید که میوه نمی‌دهند، می‌توانید خودتان را کتک بزنید یا به آتش بکشید و فریاد بزنید: من باغبان بدی هستم.
یا اینکه درک کنید «اُتاوا» جای مناسبی برای کاشت پرتقال نیست. بجای آن می‌توانید به «کوبا» نقل مکان کنید یا همین‌جا گندم زمستانی بکارید.
ولی خودتان را صرفا به این خاطر که آب و هوا با دانه‌‌ای که شما کاشته‌اید سر سازگاری ندارد، کت
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
خیلی خراب کرده ام آقا، درست کن
من را به مهر حضرت زهرا درست کن

صدها گره به روی گره خورده بر دلم
ای چاره ساز، این گره ها را درست کن

رویم سیاه باد، دلت را شکسته ام
یک جونِ عاشق از منِ رسوا درست کن

آن گونه که تو خواسته ای من نبوده ام
من را به حق زینب کبری درست کن

بر سینه ی خرابه ام آقا نظاره کن
از این خرابه، عرش معلی درست کن

ای علت نزول نم اشکِ نوکران
در چشم بی ثمر شده، دریا درست کن

در روضه ی حسین ازین چشم کور من
منت گذار و چشم تماشا درست کن

ا
شما برای خرید ارز دگ کوین ابتدا می بایست که ثبت نام کنید و برای ثبت نام در دگ کوین به ایمیل یا جیمیل نیاز دارین، اگر ایمیل و جیمیل دارین که همین الان دست به کار بشین و با کلیک روی لینک زیر اطلاعات خودتون رو وارد کنید.
بعد از کلیک به صفحه ثبت نام زیر وارد میشوید
در قسمت 1: نام خودتان را وارد کنید به لاتین
در قسمت 2- نام خانوادگی خودتان را وارد کنید. به لاتین
در قسمت 3- ایمیل خودتان را وارد کنید.
در قسمت 4 - کشور خودتان را انتخاب کنید
در قسمت 5 - یک پسورد
چگونه برای برای تغییر زندگی، سوالاتی بهتر از خودتان بپرسید؟
زندگی یک سوال است.
در دنیایی سرشار از عدم اطمینان، افرادی که فکر می‌کنند پاسخ همه چیز را
می‌دانند گرفتار می‌شوند. زیرا حقیقت این است که رفتن به سطح بعد در زندگی
نیازمند پرسیدن سوالات بهتر از خودتان است.
و کسی که فکر می‌کند همه ‌چیز را می‌داند معمولا سوالی نمی‌پرسد.
اگر مهارت‌ها و توانایی‌های بهتر، روابط غنی‌تر و درآمد بالاتری می‌خواهید باید شروع به پرسیدن سوالاتی متفاوت‌
اگر روابط شما آن طور که می خواهید نیست،
مطمئن باشید کسی که باید تغییر کند خود شما هستید. ما یک عمر منتظر زن ایده آل یا مرد ایده آل می نشینیم، زن ایده آل و مرد ایده آل وجود ندارد.
با خودتان فکر کنید و ببینید اگر شما مرد ایده آل یا زن ایده آل خود نیستید و اگر شما با خودتان ازدواج نمی کردید، چرا کس دیگری باید با شما ازدواج کند؟ 
اگر شما با تمام وجود عاشق خودتان نیستید و این عشق قابل لمس نیست و در پوست خود راحت نیستید، شفاف نیستید، صادق نیستید، این ر

بایک سایت امروزه اعتماد مشتریان خود را نسبت به خودتان از پیش بیشتر کنید نماد اعتماد کسب کار شما داشتن یک سایت خوب است با گروه طراحی سایت املاک میتوانید یک وب سایت برای خود داشته باشید لذا این راه هم در نظر داشته باشید که از این روش میتوانید به طور ویژه ای از نقاط مختلف بازدید داشته باشد و محدود به یک منطقه نباشد با این روش یه سود بیشتری نسبت به قبل کرده اید در واقع سرمایه گذاری روی خودتان شما میتوانید برای مشاوره به شماره موبای
آموزش درست صحبت کردن با دیگران
بخش سبک زندگی: درست صحبت کردن در روابط اجتماعی تاثیر زیادی دارد اگر می خواهید در جامعه جایگاه خوبی داشته باشید باید حتما درست صحبت کردن را بدانید.در ادامه روش درست صحبت کردن را به شما آموزش می دهیم
به ادامه بروید
ادامه مطلب
عجیب ترین شغل های دنیا چیست
شاید در نگاه اول، عبارت «شغل جالب»، عبارتی متناقض به‌نظر بیاد یا مثل بعضی‌ها، شما هم معتقد باشید که کارکردن اگر جالب بود که دیگر کار حساب نمی‌شد.حتی افرادی که شغل‌شان را دوست دارند و کار مورد علاقه‌شان را انجام می‌دهند، گاهی دل‌شان می‌خواهد که تعطیلات درست و حسابی داشته باشند؛ منظور از درست و حسابی، کمی بیشتر از بستنی خوردن یا گذراندن کل جمعه‌ها در جزیره‌ی شخصی خودتان (اسم لاکچری برای تخت‌خواب شما) است.شا
غیبت‌،
 تهمت‌،
 قضاوت نسنجیده 
در مورد افراد یا حوادث‌، 
حسادت‌، 
کینه‌، 
دروغ‌،
 جر و بحث کردن با دیگران 
و رنجاندن آنها به شدت پرهیز کنید. 
زیرا 
با انجام دادن این گونه اعمال 
به دور خودتان تراکمی از نیروهای منفی 
جمع آوری می‌کنید 
و کسی که از این مقدار زیاد نیروهای منفی عذاب می‌کشد، خودتان هستید.
 زمانی که به دیگران خوبی و کمک می‌کنید، 
تجمعی از نیروهای مثبت را به دور خودتان فراهم می‌آورید
 و این نیروهای مثبت باعث آرامش و شادی شم
#مهدویت
❇️آیا #امام_زمان صدای منو میشنوند؟❇️
شیخ العرفاء حضرت #آیت_ﺍﻟﻠﻪ_بهجت (قدِّس سِرّه الشریف) :
بین دهان تا گوش شما کمتر از یک وجب است، قبل از اینکه حرف از دهان خودتان به گوش خودتان برسد، به گوش حضرت رسیده است. او نزدیک است، درد و دل‌ها را می‌شنود. با او حرف بزنید و ارتباط برقرار کنید.
ادامه مطلب
سایت about.me یکی از سایت هایی هست که می توانید درباره خودتان مطلب بنویسید. اگر برای خود وب سایت ندارید این وب سایت برای شما این امکان را تا درباره همه چیز بنویسید درباره خودتان ،علایقتان، تخصصتان، معرفی پیجتان در شبکه های اجتماعی و ...
وب سایت طلوع فیلم مطالب را درباره خود در این سایت نوشته و لینک آن را در زیر برای شما قرار داده است.

https://about.me/hosseinfilm

زندگی را طلاق ندهید .این یعنی این که خودتان را از خوشی های دنیا و زندگی ، محروم نکنید .در مقابل مشکلات ، تسلیم نشوید و زانوی غم بغل نگیرید . خودتان را دوست داشته باشید و به خودتان و خواسته هایتان احترام بذارید . یادتان باشد بهترین دوست شما "تصویرهای  ذهنی  خوب شما از خودتان " است .دیگران را دوست بدارید حتی کسانی که با شما همراه و هم عقیده نیستند .از کسی متنفر نباشید که روزگارتان رنگ تنفر نگیرد و سیاهی جذب نکند .از هیچ کس توقعی نداشته باشید که
اگر دوست دارید تا ممبر کانال تلگرام شما افزایش پیدا کند، حتما روی گزینه تبلیغ کانال خود بیشتر کار کنید و سعی کنید تا از هر راهی که میتوانید کانال تلگرام خودتان را تبلیغ کنید و ما در ادامه دوست داریم تا شما را با بهترین روش های تبلیغ کانال تلگرامی آشنا کنیم.
تبلیغ در لینکدونی : در واقع لینکدونی ها یکی از کانال های تلگرامی هست که میتواند در افزایش ممبر شما بسیار تاثیر گزار باشد و سعی کنید تا با پیدا کردن لیندونی های خوب و با ممبر واقعی کار تبلیغ
به تمام آدم های اطرافتان زمان دهید تا خودشان انتخابتان کنند...وجودتان را به کسی یادآور نشوید که ای فلانی من هم اینجا نشسته ام تایم های بود و نبودت را میشُمارم...بگذارید خودشان بفهمند یادشان بیاید که در آنسوی  مشغله هایشان کسی شبیه شما با صبوری تمام چشم انتظارشان است چشم انتظار یک روزبخیر،یک سلام!آدم ها را به اجبار  کنار خودتان حفظ نکنید...خودشان اگر بخواهند سراغتان را میگیرند و اولویتشان میشوید!
"نیلوفر رضایی"
رسالت خود را فراموش نکنید،انسان ها زنده اند تا به سهم خود بشر را به موجودی اخلاق مدار و دانش دوست تبدیل کنند.همانطور که افلاطون گفته بود سران حکومت،همانند خود افراد جامعه هستند پس اگر گذرتان به حکومتی افتاد که در آن بی عدالتی، دزدی، اختلاس و کثافت بازی جولان می داد قطع به یقین بدانید آن افراد از جهنم نیامده اند بلکه از بطن همان سیستمی امده اند که ما نیز حضور داریم پس ایدوئولوژی حاکم شخصیت یک ملت را نشان می دهد.شما باید به خودتان تعهد بدهید ک
تور عروس نقطه پایان انتخاب استایل و ظاهر عروس بوده و بایستی در انتخاب آن، بسیار محتاط و دقیق عمل کرد. انواع مختلف مدل تور عروس، قدرت این را دارند تا عروس را متحول کنند. البته داشتن تور کاملا سلیقه ای است و به خودتان بستگی دارد. حتی می توانید آن را خودتان طراحی و آماده کنید. در این مطلب به معرفی انواع تور بهمراه تصاویر متنوع می پردازیم.

مطلب انواع مدل های تور عروس شیک را مطالعه کنید
با مصرف عسل و مواد غذایی بیماری آسم خودتان را درمان کنید
می دانستید می توانید با مصرف عسل و مواد غذایی بیماری آسم خودتان را درمان کنید. در ادامه با ما همراه باشید. ریشه کلمه آسم از واژه ای یونانی به معنای نفس نفس زدن گرفته شده است. ادامه مطلب با مصرف عسل و مواد غذایی بیماری آسم خودتان را درمان کنید ادامه مطلب...
جای درست
کنار آدم‌های درست در لحظه درست قرار گرفتن اتفاق مهمی است
آنقدر مهم که باید آن را بین دعاها گنجاند... و اگر گردش روزگار جز این کرد راه توبه پیش گرفت... 
تو فکر کن لحظه‌ای که باید، برای کسی که باید نباشی... 
اصلا این قصه آدم‌ها به کنار... 
ما اگر مختصاتمان درست نباشد، پس فردا روزی که سوال جوابمان کنند بگویند تو برای چه رفتی روی زمین چه جوابی داریم بدهیم؟؟؟ 
در این بخش نحوه برای موفقیت در تدریس خصوصی ریاضی ارائه شده است.1- با علاقه به تدریس خصوصی ریاضی بپردازید. اگر به درس دیگری غیر از ریاضی علاقه دارید آن درس را تدریس نمائید.2- بر درس ریاضی به صورت کامل مسلط باشید. به صورت مداوم روی خودتان کار کنید و اطلاعات خودتان را به روز نمائید.3- هوای شاگردهای خودتان را داشته باشید. شاگردهای شما اگر موفق شوند نان شما در روغن است. شاگردهای موفق دوباره برای درس های دیگر برخواهند گشت و شاگرد جدید هم معرفی خواهند ک
طرز تهیه آرد سوخاری خانگی
آرد سوخاری که معمولاً برای سرخ کردن مرغ، ماهی یا میگو از آن استفاده می‌شود، فرمول تهیه پیچیده‌ای ندارد. خیلی از خانم‌های خانه‌دار از آرد سوخاری در تهیه کوفته، کتلت و شامی کمک می‌گیرند.

ادامه مطلب
روزانه چند دقیقه از وقت‌تان را به خودتان اختصاص دهید و آرام و ساکت گوشه ای خلوت بشینید و برای چند لحظه ذهنتان را از تمام مشکلات وسختی ها آزاد کنید.و بعد افکاری که باعث نشاط و انرژی شما میشوند را آرام آرام وارد ذهنتان کنید.
این کار باعث میشود که قدرت ذهنی شما برای جذب خواسته هایتان بیشتر شود.در واقع بعداز این کار و مبرّی کردن ذهن‌تان از همه‌ی سختی‌ها کم کم سیگنال‌های منفی ذهن‌تان کم شده و مثبت ها بیشتر
یادتان باشد تاجایی که میتوانید مثبت ب
دل نوشته سید شهیدان اهل قلم خطاب به امام خامنه ای(مدظله):
"عزیز ما! ای وصی امام عشق! آنان که معنای ولایت را نمی دانند در کار ما سخت درمانده اند، اما شما خوب می دانید که سرچشمه ی این تسلیم و اطاعت و محبت در کجاست.
 خودتان خوب می دانید که چقدر شما را دوست می داریم و چقدر دلمان می خواست آن روز که به دیدار شما آمدیم، سر در بغل شما پنهان کنیم و بگرییم.
 ما طلعت آن عنایت ازلی را در نگاه شما بازیافتیم
لبخند شما شفقتِ صبح را داشت و شبِ انزوای ما را شکست.
سر
شایع ترین اشتباه مبتدیان گیتار چیست؟
بسیاری از
مبتدیان گمان می‌کنند که تکنیک و مهارت یک شبه حاصل خواهند شد. این اشتباه
باعث دلسردی و گاهی کنار گذاشتن ساز و نوازندگی می‌شود. یادگیری موسیقی یک
ماراتون است، نه یک دوی سرعت. این یک یادگیری و تجربه ی تدریجی است که
نیازمند صبر، زمان و درک درست از مفاهیم است.کار کردن سریع با گام ها و ریز
شدن در هر نوت این حرفه را جذاب نمی‌کند. بگذارید احساس شما را هدایت کند.
با سرعت خودتان پیش بروید. کنجکاوی خود ر
زمانی این نکته را در مجله موفقیت نوشته بودم. حالا آن را تذکر می‌دهم تا برای خودم به یادگار بماند.
در زمان‌ها و جنگ‌های قدیمی، از اصلی به نام رجزخواندن استفاده می‌کردند. برای همدیگر رجر می‌خواندند تا به نوعی، هم روحیه خودشان را تقویت کنند و هم روحیه دشمن را در هم بشکنند. اصلاً رجزخواندن یکی از اصول جنگی بوده است. به همین دلیل جنگجویان، باید از قدرت بیان خوبی هم برخوردار می‌بودند.
حالا خبری از جنگ‌ها نیست. 
من به شما توصیه می‌کنم از قدرت
کارگری که نان به خانه نبرد، همان به که دیگر به خانه نرود. از ترس آن که دیگر در خانه کسی شما را تحویل نگیرد، ما در ندامتخانه را به روی شما باز کرده‌ایم، با مراجع ذی صلاح شما را تحویل می‌گیریم. باید بررسی شود اصلا شما صلاحیت ورود به خانه‌ی ملت را دارید؟ شما این همه ماه بد‌ سرپرست بوده‌اید، حقوق نگرفته‌اید و زندگی‌ کرده اید. از در درآمدید، بی آن که درآمدی داشته باشید. پیش خودتان گمان کردید این همه سال چند شیفت کار کرده‌اید و ما نخواسته‌ایم م
ماه شعبان مقدمه است برای ماه رمضان
ماه شعبان مقدمه است براى ماه مبارک رمضان که مردم مهیا بشوند براى ورود در ماه مبارک رمضان و ورود در «ضیافة اللَّه»
وقتى که مى‏ خواهید به مهمانى بروید خوب، یک وضع دیگرى غالباً البته یک وضع دیگرى خودتان را درست می کنید لباسى تغییر مى‏ دهید و یک‏ طور دیگرى وارد مى‏ شوید.آن طورى که در خانه هستید یک تغییرى مى‏ دهید.
ماه شعبان براى این است که همان مهیا بودنى که مى‏ خواهید مهمانى بروید،خودتان را مهیا مى ‏کنید و
انسان سر تا پا مجموعه‌ای است از احساسات و احوالات پیچیده. شده حتا خودتان هم نتوانید خودتان را درک کنید؟ شده از خودتان بترسید؟ شده مجموعه‌ی رفتارها و احساسات و حرف‌هایتان را بگذارید کنار هم و تنها به تناقض برسید؟ شده. حتما شده. ما، همه‌ی ما با وجود تفاوت‌هایمان خیلی به هم شبیه ایم.می‌گویند از افسردگی‌تان حرف بزنید ولی بعضی چیزها را نمی‌شود گفت. شاید فکر کنید اگر گوینده یا نویسنده‌ی خوبی باشی بشود اما نه، بعضی چیزها را حقیقتا نمی‌شود گف
انسان سر تا پا مجموعه‌ای است از احساسات و احوالات پیچیده. شده حتا خودتان هم نتوانید خودتان را درک کنید؟ شده از خودتان بترسید؟ شده مجموعه‌ی رفتارها و احساسات و حرف‌هایتان را بگذارید کنار هم و تنها به تناقض برسید؟ شده. حتما شده. ما، همه‌ی ما با وجود تفاوت‌هایمان خیلی به هم شبیه ایم.می‌گویند از افسردگی‌تان حرف بزنید ولی بعضی چیزها را نمی‌شود گفت. شاید فکر کنید اگر گوینده یا نویسنده‌ی خوبی باشی بشود اما نه، بعضی چیزها را حقیقتا نمی‌شود گف

به اعتقاد بنده من وشما نهایت تایید درست را میتوانیم  بدون ترس از مخالفت اطرافیان داشته باشیم وقتی که خودمان را با همه ی ویژیگی ها مثبت و منفی دوست داشته

باشیم چه چاق باشیم چه لاغر چه زیبا باشیم چه معمولی بنابراین گاهی اوقات من و شما باید بتوانیم و بخواهیم که برای تصمیم های خودمان محکم و استوار باشیم 

.عرض بنده اینست از موارد مهم یا کوچک شروع کنید به عنوان مثال برای انتخاب رشته تحصیلی تان  سعی کنید با تایید دیگران آرام نشوید و تایید درو
واقعیت این است که بسیاری از ما، در برهه‌هایی از زمان، درگیر حس‌هایی منفی از این نوع می‌شویم و از خودمان و وضعیتمان گله داریم و نمی‌دانیم که چگونه از حال بد به سوی حال خوب قدم برداریم؛ اما آیا می‌دانید که برای رسیدن به یک حال خوش و فرار از این احساسات منفی، تنها یک دقیقه زمان نیاز است؟ یک دقیقه زمانی که باید به خود اختصاص داد؟ کافی است که یک دقیقه توقف کنید، نگاه کنید و خوب گوش بدهید و سپس از خودتان بپرسید که بهترین کاری که اکنون می‌توانم ا
جذابیت حکم به اینه که بیشتر وقت‌ها نمی‌تونی از قدرت خالی که توی دستته مطمئن باشی. یه وقت‌هایی روی آس‌ات هم حکم می‌آد و یه وقت‌هایی پنج‌ات می‌شه خالِ زمینه. حکم بازی‌ایه متکی به بخت و مهارت، رو کردن کارت درست توی زمان درست، قانون به‌هنگام بودن. سرنوشت هم همینه؛ توی مکان درست در زمان درست بودن، با همون قاعده‌ی بخت و مهارتِ خوب بازی کردن. 
بازیابی پیام‌های پاک شده روی واتس اپ
از طریق کابل USB، موبایل خودتان را به کامپیوتر شخصی خودتان متصل کنید.
به پوشه‌ای به نام whats app/ Databases بروید.
دو فایل در آنجا به نام‌های msgstore-yyyy..dd..db.crypt وmsgstore.db.crypt وجود دارند.
فایل msgstore-yyyy..dd..db.crypt حاوی تمامی پیام‌های ارسالی و دریافتی در ۷ روز اخیر است.
آنرا در نوت پد یا وورد پد باز کنید تا پیام‌ها را مشاهده کرده و بخوانید.
استفاده از چند اکانت واتس اپ وی یک گوشی
شاید چند گوشی دارید یا می‌خواهید چند اکانت واتس
انیمیشن باب اسفنجی و شخصیت‌های اصلی آن مثل باب اسفنجی و پاتریک محبوب بچه‌های کوچک هستند. خیلی از بچه‌ها آرزو دارند برای یکبار هم شده دنیای باب اسفنجی رو تجربه کنند. در این مطلب روش برگزاری جشن تولد با تم تولد باب اسفنجی با چندین ایده خاص و با حال آورده شده است.
بچه‌های کوچک عاشق باب اسفنجی و پاتریک هستند و اگر شما بتوانید یک جشن تولد باحال با تم باب اسفنجی برای آن‌ها برگزار کنید، بچه‌ها را حسابی سوپرایز می‌کنید و به آرزوی کوچکشان می‌رسا
گام ساده از دید فیدیبو برای خودشناسی و موفقیت در زندگی فردی    تا زمانی که خودتان را نشناسید، دستیابی به موفقیت امکان پذیر نخواهد بود؛ بنابراین هر فردی باید در راه شناخت خود قدم بردارد و سراغ راه هایی برود که به بهبود کیفیت زندگی و موفقیت بیشتر او منجر می شود.         در مطلب پیش رو، فیدیبو شما را با ۱۰ راه برای خودشناسی و موفقیت بیشتر در زندگی فردی آشنا خواهد کرد.۱.مراقب عادت ها باشیدرفتارهای ما مجموعه ای از واکنش ها و عادت های ما هستند و تا
لاک زدن روی ناخن به مهارت کافی نیاز دارد. هرچند که لاک زدن توسط یک سالن آرایشی مانیکور، توصیه بهتری است؛ اما خودتان نیز می‌توانید با کمی دقت، لاک‌های مورد علاقه خودتان را روی ناخن‌هایتان امتحان کنید. اگر این کار را به صورت حرفه‌ای و ماهرانه‌ای انجام دهید، لاک تا یک هفته روی ناخن دوام دارد.چه چیز‌هایی نیاز دارید؟
ادامه مطلب
 نیاز اصلی کشور عبارت است از همّت بلند شما. شما جوان‌ها باید همّت کنید، همّت بلند داشته باشید، تلاش کنید، کار کنید، ترس را کنار بگذارید، تنبلی را کنار بگذارید، ابتکار را سرلوحه‌ی کار خودتان قرار بدهید، نوآوری را وظیفه‌ی بزرگ خودتان بدانید؛ البتّه با غیرت ملّی، تعصّب ملّی؛ این‌ها چیزهایی است که برای کشور ما، برای جوان‌های ما لازم است؛ در همه‌ی زمینه‌ها؛ یک مجموعه‌ی پُرنشاط، مجموعه‌ی فعّال و متحرّک. ۱۳۹۷/۸/۱۲
جهان پر است از جنگجویانی که در کلاس درس هستند و دانش آموزانی که در میدان جنگ حضور دارند
خیلی از ما همینکه زندگی میکنیم در حال مصرف چیزی هستیم که حق دیگران است، خیلی از ما انسان ها حتی لیاقت و فرهنگ آب لوله کشی را هم نداریم،شما حق این را دارید که از نظر من خوشتان نیاید اما اگر درست به خودتان نگاه کنید خواهید دید که حرف شما از کسی انسان بهتری نساخته است ،شما چیزی تولید نمیکنید که زندگی کسی را بهبود ببخشد،شما یک انسان بی ارزش هستید چه دوست داشتنی
اینکه حقوق و منشا آن چیست، قابل ذکر در اینجا نمیباشد؛ اما، با فرض بر آشنایی یا آن، به سراغ عنوان مطلب میرویم.
شاید اگر شما هم با حقوق بین الملل آشنایی داشته باشید، حتما خواهید شنید یا خودتان از معتقدان به آن هستید که حقوق بین الملل از توهمات ساختگی بشر است و یا اینکه نمینواند جلوی سیاست قد علم کند، اینکه این اندیشه تا چه اندازه درست است، در ادامه مطلب به آن میپردازیم.
ادامه مطلب
یه برگه برداشتم غذاهایی که این چند روز درست کردم بنویسم. مامان خانم گفت چکار میکنی؟ 
گفتم دارم غذاهایی که میتونم برای رفع گرسنگی درست کنم مینویسم شنبه شام مونده بودم چی درست کنم هیچی به ذهنم نرسید پلو پختم با چند تا کشمش خوردم.
الان هی یاد میاره بهم میخنده.
آدمها با خودشون و زندگی هاشون چکار می کنند؟ من با زندگیم چکار کنم؟ سخت ترین کار تو دنیا روبرو شدن آدم با خودش، با زندگیشه، با چیزهایی که درست کرده و وای به اون روزی که بفهمه هیچ چیزی درست نکرده فقط خودش و خودش و یه هیچ کامل اطرافش درست کرده.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها